Villa Berlin

Kúpeľný hotel Villa Berlin nájdete v bezprostrednej blízkosti mestského parku a pešej zóny pri Kolonádovom moste. Je vyhľadávaný najmä vďaka kvalitným službám, útulnej a domáckej atmosfére a výhodnej polohe. Ordinácie kúpeľných lekárov sú v blízkom hoteli Jalta, liečebné procedúry hotel zabezpečuje v kúpeľnom dome Irma a v Napoleonských kúpeľoch na Kúpeľnom ostrove vzdialenom asi 200 m od hotela. Cesta za procedúrami je príjemnou prechádzkou krytým Kolonádovým mostom s obchodíkmi a známou sochou Barlolámača, ktorý je symbolom piešťanských kúpeľov.

Ubytovateľ zatiaľ neposkytol informácie

kupele piestany vila berlin bar
kupele piestany vila berlin hotel
kupele piestany vila berlin izba
kupele piestany vila berlin izba
kupele piestany vila berlin jedalen
kupele piestany vila berlin recepcia
 
 
 
 

Hotel ponúka návštevníkom ubytovanie v 26 izbách a 1 apartmáne, ktoré sú  vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou, televízorom s príjmom satelitných programov, chladničkou, telefónom s priamou voľbou a trezorom. Pre náročnejších hostí je k dispozícii 6 priestrannejších izieb kategórie Superior. Hotel má bezbariérový vstup.

Raňajky si môžu hostia vybrať so širokej ponuky bufetových stolov, obed a večera sú servírované v jedálni kúpeľného hotela Jalta. K dispozícii je bohatý výber jedál z domácej i zahraničnej kuchyne, ale aj vegetariánske a diétne jedlá, delená strava a šalátový bufet.

Po procedúrach si hostia môžu dopriať odpočinok pri šálke káve v espresse s letnou terasou. Pešia zóna ponúka možnosť príjemného posedenia a občerstvenia v mnohých kaviarňach, cukrárňach, reštauráciách, ale aj nákupu v obchodnom centre a butikoch. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza mestský park s Hudobným pavilónom, kinom a Domom umenia, kde sa konajú rôzne kultúrne podujatia. O dobrú zábavu nie je núdza v baroch a kasíne na pešej zóne.