Kúpele Piešťany  >  Hotel Máj ***

Hotel Máj *** Piešťany

Náš TIP

skvelá cena a služby!

Hotel s príjemnou rodinnou atmosférou a kvalitnými službami nájdete v oddychovej prímestskej časti Sĺňava, asi 400 m od jazera Sĺňava.

Hotel je obklopený zeleňou, je bezbariérový a má krytý bazén. Svojim hosťom ponúka rehabilitačné a liečebné programy s vlastnou lekárskou starostlivosťou. Hotel má vlastný krytý bazén s 32°C vodou a slnečnou terasou. Nájdete tu masáže, vírivku a jacuzzi, zábaly, saunu či solárium, kozmetiku, manikúru, pedikúru a ďalšie. Ponúka takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.

Fotogaléria Hotela Máj

 
 
 

Vybavenie hotela:

Reštaurácia a kaviareň, 24 hodinová služba na recepcii, Nefajčiarske izby, Izby vhodné ako zariadenie pre telesne postihnutých, Rodinné izby pre 4 osoby, Výťah.

 

Činnosti:

Tenisový kurt do 200m, Sauna, Rybolov v blízkosti - súkromný rybník a rieka Váh, Solárium, Kúpeľné a wellness centrum, Masáže, Biliard, Stolný tenis, Vírivka, Turistika, Cyklistika, Bowling 200m, Squash 200m, Krytý bazén v hoteli.

 

Služby:

Kozmetika, Manikúra a pedikúra, Služba prania a žehlenia, Zmenáreň, Požičovňa bicyklov, Obedové balíčky, Fax, Fotokopírovanie.

 

Internet:
Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom hoteli a je ZDARMA!

 

Parkovanie:
Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v pred hotelom (rezervácia nie je potrebná).
Súkromné parkovisko v boxe je k dispozícii na mieste pred hotelom (rezervácia je nutná) a poplatok je EUR 3,40/deň.

 

Všeobecné podmienky:

Vybrané domáce zvieratá majú vstup povolený. Účtovaný poplatok 30€/noc a zviera (záloha 100 €).

 

Zobraziť kontakt na Hotel Máj v Piešťanoch

V hoteli Máj je hosťom k dispozícii 51 izieb a 2 apartmány. Je vhodný pre liečebné pobyty, víkendové pobyty, pobyty pre seniorov, ale aj pre rodiny s deťmi. K dispozícii je detský kútik,  detská postieľka a stolička, plávanie batoliat a detí, detské hrisko, detské menu.

Reštaurácia s kapacitou 96 miest podáva chutné jedlá slovenskej i zahraničnej kuchyne, diétne jedlá pre vegetariánov, denný výber z menu, a la carte a rôzne špeciality. V blízkosti hotela sa nachádza bowlingový klub, squash centrum a tenisové kurty.

Ďalšie možnosti športového vyžitia ponúka neďaleké jazero Sĺňava s lodenicou a lyžiarskym vlekom, okolo ktorého vedie cyklistická a korčuliarska trasa. Počas zimnej sezóny si hostia môžu zakorčuľovať na zimnom štadióne blízko hotela, prípadne si zalyžovať v neďalekom stredisku Bezovec.

Top