Kúpele Piešťany  >  Hotel Jalta **

Hotel Jalta

Kúpeľný hotel Jalta sa nachádza na pešej zóne priamo v centre Piešťan. Historická budova hotela bola postavená v roku 1929 vo funkcionalistickom slohu. K hotelu je pričlenený menší dependance Villa Berlín. Svojim návštevníkom ponúka ubytovanie v 53 izbách dvoch kategórií a 5 apartmánoch. Izby poskytujú hosťom príjemný a pohodlný štandard trojhviezdičkového hotela.

Novozrekonštruované apartmány majú oddelenú spálňu a obývačku, modernú kúpeľňu s toaletou a sprchou. Súčasťou vybavenia sú dva farebné televízory, dva telefóny, minibar, rádio a budík. Dostatok úložného priestoru aj pre dlhodobé pobyty zabezpečujú vstavané skrine. Každý z apartmánov má dva balkóny s výhľadom priamo na pešiu zónu.

Kupele Piestany hotel jalta hotel
Kupele Piestany hotel jalta izba
Kupele Piestany hotel jalta jedalen
Kupele Piestany hotel jalta vybavenie izby
Kupele Piestany hotel jalta zrekonstruovana izba

Celodenné stravovanie poskytuje hotelová jedáleň, príjemný oddych pri šálke kávy si vychutnáte v dennom bare hotela. Ordinácie lekárov sú v hoteli, procedúry nájdete na Kúpeľnom ostrove, ktorý je vzdialený asi 10 min. chôdze od hotela. K hotelovým službám patrí aj kozmetika, kaderníctvo a pedikúra.

Keďže hotel sa nachádza priamo v centre Piešťan, je obklopený kaviarňami, obchodmi, reštauráciami a barmi, ktoré hosťom ponúkajú mnoho možností na zábavu. Nedávno zrekonštruovaná pešia zóna je spojená s mestským parkom, príjemným miestom na prechádzky alebo posedenie pri hudbe v Hudobnom pavilóne. V blízkosti sa nachádza aj Dom umenia a mestské kino Fontána.

Top