Kúpele Piešťany  >  Villa Berlin ***

Villa Berlin

Kúpeľný hotel Villa Berlin nájdete v bezprostrednej blízkosti mestského parku a pešej zóny pri Kolonádovom moste. Je vyhľadávaný najmä vďaka kvalitným službám, útulnej a domáckej atmosfére a výhodnej polohe. Ordinácie kúpeľných lekárov sú v blízkom hoteli Jalta, liečebné procedúry hotel zabezpečuje v kúpeľnom dome Irma a v Napoleonských kúpeľoch na Kúpeľnom ostrove vzdialenom asi 200 m od hotela. Cesta za procedúrami je príjemnou prechádzkou krytým Kolonádovým mostom s obchodíkmi a známou sochou Barlolámača, ktorý je symbolom piešťanských kúpeľov.

  • kupele piestany vila berlin bar
  • kupele piestany vila berlin hotel
  • kupele piestany vila berlin izba
  • kupele piestany vila berlin izba
  • kupele piestany vila berlin jedalen
  • kupele piestany vila berlin recepcia

Hotel ponúka návštevníkom ubytovanie v 26 izbách a 1 apartmáne, ktoré sú  vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou, televízorom s príjmom satelitných programov, chladničkou, telefónom s priamou voľbou a trezorom. Pre náročnejších hostí je k dispozícii 6 priestrannejších izieb kategórie Superior. Hotel má bezbariérový vstup.

Raňajky si môžu hostia vybrať so širokej ponuky bufetových stolov, obed a večera sú servírované v jedálni kúpeľného hotela Jalta. K dispozícii je bohatý výber jedál z domácej i zahraničnej kuchyne, ale aj vegetariánske a diétne jedlá, delená strava a šalátový bufet.

Po procedúrach si hostia môžu dopriať odpočinok pri šálke káve v espresse s letnou terasou. Pešia zóna ponúka možnosť príjemného posedenia a občerstvenia v mnohých kaviarňach, cukrárňach, reštauráciách, ale aj nákupu v obchodnom centre a butikoch. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza mestský park s Hudobným pavilónom, kinom a Domom umenia, kde sa konajú rôzne kultúrne podujatia. O dobrú zábavu nie je núdza v baroch a kasíne na pešej zóne.    

Pobyty hotela Villa Berlín

    Top