Kúpele Piešťany  >  Hotel Jalta **

Hotel Jalta

Kúpeľný hotel Jalta sa nachádza na pešej zóne priamo v centre Piešťan. Historická budova hotela bola postavená v roku 1929 vo funkcionalistickom slohu. K hotelu je pričlenený menší dependance Villa Berlín. Svojim návštevníkom ponúka ubytovanie v 53 izbách dvoch kategórií a 5 apartmánoch. Izby poskytujú hosťom príjemný a pohodlný štandard trojhviezdičkového hotela.

Novozrekonštruované apartmány majú oddelenú spálňu a obývačku, modernú kúpeľňu s toaletou a sprchou. Súčasťou vybavenia sú dva farebné televízory, dva telefóny, minibar, rádio a budík. Dostatok úložného priestoru aj pre dlhodobé pobyty zabezpečujú vstavané skrine. Každý z apartmánov má dva balkóny s výhľadom priamo na pešiu zónu.

  • Kupele Piestany hotel jalta hotel
  • Kupele Piestany hotel jalta izba
  • Kupele Piestany hotel jalta jedalen
  • Kupele Piestany hotel jalta vybavenie izby
  • Kupele Piestany hotel jalta zrekonstruovana izba

Celodenné stravovanie poskytuje hotelová jedáleň, príjemný oddych pri šálke kávy si vychutnáte v dennom bare hotela. Ordinácie lekárov sú v hoteli, procedúry nájdete na Kúpeľnom ostrove, ktorý je vzdialený asi 10 min. chôdze od hotela. K hotelovým službám patrí aj kozmetika, kaderníctvo a pedikúra.

Keďže hotel sa nachádza priamo v centre Piešťan, je obklopený kaviarňami, obchodmi, reštauráciami a barmi, ktoré hosťom ponúkajú mnoho možností na zábavu. Nedávno zrekonštruovaná pešia zóna je spojená s mestským parkom, príjemným miestom na prechádzky alebo posedenie pri hudbe v Hudobnom pavilóne. V blízkosti sa nachádza aj Dom umenia a mestské kino Fontána.

Pobyty hotela Jalta **

    Top