Ohlasy klientov


Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.Názov hotela: Hotel Máj

Meno: Mirka R.
Názov pobytu: Bolestivý chrbát
Dátum pobytu: 10.03.2011
Hodnotenie (0 - 100%): 100%
Čo sa Vám páčilo na pobyte? Keďže mám sedavé zamestnanie, kamarátka mi odporučila pobyt "bolestivý chrbát", čo presne vystihuje môj problém. Nenudila som sa ani jeden deň,personál ma rozmaznával, s výberom jedál spokojná, počasie vyšlo...no čo viac som si mohla priať.

 

Názov hotela: Hotel Máj

Meno: Marika V.
Názov pobytu: Harmónia
Dátum pobytu: 03.03.2011
Hodnotenie (0 - 100%): 92%
Čo sa Vám páčilo na pobyte? Z môjho povolania bývam často unavená a sťažujem sa na bolesti, tak sa manžel rozhodol pre tento pobyt. Veľmi mi pomohol a určite prídem znova.

 

Názov hotela: Hotel Máj

Meno: Janka S.
Názov pobytu: Wellness týždeň
Dátum pobytu: 20.02.2011
Hodnotenie (0 - 100%): 100%
Čo sa Vám páčilo na pobyte? S manželom sme absolvovali Wellness týždeň a neľutujeme. Výber jedál úplne stačil, izby čisté a útulné, procedúry nám zvolil lekár. Už dlho sme si tak neoddýchli.

 

Názov hotela: Hotel Máj

Meno: Cyril G.
Názov pobytu: Harmónia
Dátum pobytu: 04.12.2010
Hodnotenie (0 - 100%): 95%
Čo sa Vám páčilo na pobyte? Pracujem ako požiarnik a práca je fyzicky veľmi náročná, preto som sa rozhodol pre pobyt Harmónia. Zaujal ma veľký počet procedúr, ktoré som aj absolvoval. Cítim sa oddýchnutý, zrelaxovaný a určite si takúto radosť spravím opäť.

 

Názov hotela: Hotel Máj

Meno: Milan s rodinou
Názov pobytu: Antistres
Dátum pobytu: 10.05.2010
Hodnotenie (0 - 100%): 90%
Čo sa Vám páčilo na pobyte? Príjemné prostredie, milí a komunikatívni čašníci, izby zariadené jednoducho, ale vyhovovali. Procedúry nám stačili, prvvýkrát som vyskúšal akupunktúru a deti sa tiež zabavili. Páčilo sa nám, prídeme zas. Ďakujeme.

 

Top