Rezervácia na stránke liečebné pobyty

Postup po odoslaní rezervácie

Vybrali ste si pobyt a neviete čo bude nasledovať?

 

Postup po vyplenení rezervačného formuláru a jeho odoslaní


1, Výber pobytu a zaslanie rezervácie

Po vykonaní nezáväznej rezervácie Vám náš portál obratom potvrdí jej obdržanie e-mailom. Ak ste nenašli vo Vašej mailovej schránke od nás e-mail (odosielateľ: Info – Relaxačné pobyty) prosím prekontrolujte ešte spamový kôš.

2, Vašu rezerváciu sme obdržali

Vašu objednávku okamžite preposielame ubytovaciemu zariadeniu. Vaša rezervácia je nezáväzná.


3, Rezerváciu spracováva rezervačné oddelenie poskytovateľa služieb
Po jej obdržaní ju spracuje rezervačné oddelenie poskytovateľ služieb. Ich činnosť je často limitovaná pracovnou dobou.
Po overení dostupnosti objednaných služieb u poskytovateľa služieb Vás následne informujú e-mailom, telefonicky resp. faxom o potvrdení Vašej objednávky (bežne v priebehu hodiny či pracovného dňa najneskôr do 48 hodín cez víkend).

4, Vašu rezerváciu máte potvrdenú
Poskytovateľ služieb Vám môže zaslať podklady k úhrade pobytu vo výške  až do 100% z ceny pobytu. Úhradu je potrebné vykonať najneskôr do termínu, ktorý je požadovaný. Inak môže Vaša rezervácia prepadnúť. Po úhrade pobytu sa stáva Vaša rezervácia záväzná a pri jej zrušení môže poskytovateľ služieb požadovať podľa jeho obchodných podmienok storno poplatok.

5, Poskytovateľ služieb obdržal Vašu platbu
Po obdržaní úhrady Vám bude poskytovateľom služieb zaslaný voucher, alebo potvrdenie objednávky (e-mailom resp. poštou).
Voucher, alebo potvrdená objednávka Vám slúži ako doklad, ktorý oprávňuje k využívaniu objednaných služieb u poskytovateľa služieb v jeho ubytovacom zariadení. Týmto dokladom sa preukážete na recepcii ubytovacieho zariadenia.

Prajeme Vám príjemný Pobyt

Kolektív www.Relaxačné-Pobyty.sk
Top